YURT

shape
shape
shape
 • YAŞAM KALİTESİ

  Modern tasarıma ve yüksek standartlara sahip yurdumuzda, öğrencilerimizin daha motive ve daha verimli olmaları için ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya topladık.

 • 7/24 GÜVENLİK

  Aileler ve öğrenciler için konaklamanın en önemli unsurlarından biri olan güvenlik, Trio Yaşam Merkezi'nin de önceliğidir. Güvenlik görevlileri ve kamera kaydı desteği ile 7 gün 24 saat güvenli bir ortam sağlanmaktadır. Kişiye özel giriş kartları sayesinde, katlara ve odalara sadece yurtta konaklayan öğrenciler girebilmektedir.

 • EN YAKIN YURT

  Yurdumuz konumu itibariyle Uludağ Üniversitesi’ne en yakın yurttur.

 • FATURA DERDi YOK

  Trio Yaşam Merkezi'nde elektrik, su, doğalgaz, internet hizmetlerimiz ücretsizdir.

 • KAHVALTI

  Öğrencilerimiz günün en önemli öğününü atlamasın diye kahvaltı hizmeti vermekteyiz.

 • ÜCRETSİZ ODA TEMİZLİĞİ

  Düzenli olarak çarşaf değişimini içeren oda temizliği hizmeti verilmektedir.

 • İNTERNET

  Odalarımızda kablolu ve kablosuz internet imkanları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz, fiber ve sınırsız internet hizmetinden faydalanabilmektedir

 • SERVİS

  Üniversiteye Trio Erkek Öğrenci Yurdu’ndan hareket eden servisimiz günde 10 tur ring yapmaktadır.

 • LOUNGE ALANLARI

  Misafirlerinizin ne sıklıkla geleceğini bilemeyiz. Fakat bu zamanı en kaliteli şekilde nasıl kullanabileceğinizi biliyoruz. A Blok 3. ve 4. Katta yer alan lounge alanları keyifle zaman geçirebilir, gazete-dergi-kitap okuyabilirsiniz.
  Misafir giriş ve çıkış saatleri için yurt yönetiminden bilgi alınız.

 • KÜTÜPHANE, ÇALIŞMA ODASI

  Her gün açık olan çalışma odası A blok 3. ve 4. katlarda yer almaktadır. Bu alan sadece sessiz bir ortamda ders, test veya sınav amaçlı ve proje, iş veya görevleri ile ilgili çalışmak isteyen Trio Erkek Öğrenci Yurdu öğrencileri için ayrılmıştır.
  Çalışma salonunu kullanacak olan Trio Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerinin çalışma salonunda korunmak istenen sessiz ve huzurlu ortama saygılı olmaları beklenmektedir.

 • REVİR

  Yaralanmalar vb. durumlar için bir revirimiz bulunmaktadır. Ancak öğrencilere ilaç verilmesi, iğne vurulması vb. gibi durumlarda acil olmadıktan sonra ve bir hekim dışında müdahele edilmemektedir.

 • ÇAMAŞIR MERKEZİ (Yıkama, Kurutma, Ütü)

  Temizlik Personeli denetiminde hizmet veren Çamaşırhanede jetonlu yıkama - kurutma makineleri, ütü ve ütü masası bulunmaktadır.

 • AÇIK KAPALI OTOPARK

  Trio Erkek Öğrenci Yurdu, arabası olan öğrenciler için -1. katta otopark imkanı sunmaktadır.

STANDART ODALAR

Tüm odalarımızda; 24 saat sıcak su, klima sistemi, her daireye özel banyo ve wc, buzdolabı, kettle, LCD TV- uydu yayını, her daireye dahili telefon, sınırsız Wi-Fi, ısı-ses-su yalıtımı bulunmaktadır.

STUDIO ODALAR

Tüm odalarımızda; 24 saat sıcak su, klima sistemi, her daireye özel banyo ve wc, buzdolabı, kettle, LCD TV- uydu yayını, her daireye dahili telefon, sınırsız Wi-Fi, ısı-ses-su yalıtımı bulunmaktadır.

LOFT ODALAR

Tüm odalarımızda; 24 saat sıcak su, klima sistemi, her daireye özel banyo ve wc, buzdolabı, kettle, LCD TV- uydu yayını, her daireye dahili telefon, sınırsız Wi-Fi, ısı-ses-su yalıtımı bulunmaktadır.

ORTAK ALANLAR

Öğrencilerimizin keyifli zamanlar geçirdiği ortak alanların dışında, sessiz bir ortamda ders, test veya sınav amaçlı ve proje, iş veya görevleri ile ilgili çalışmak isteyen Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezi Öğrencileri için etüd alanları ayrılmıştır.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Soru 1-Görükle Trio'nun diğer öğrenci yurtlarından farkı nedir?
Görükle Trio, ev konforunda otel hizmetleriyle kişinin ihtiyacı olan her şeyi sunmaktadır. Oda temizliği ve nevresim değişimi, 24 saat güvenlik, özel hocaların bulunduğu fitness center, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, kahvaltı, su, elektrik, merkezi sistem klima, fiber ve sınırsız internet vereceğimiz ücrete dahildir.Soru 2-Oda temizliği ne kadar zamanda bir yapılıyor?
Her katın belli bir günü vardır ve odanın öğrenci tarafından temizliğe hazır hale getirilmesi gerekmektedir.Soru 3-Güvenlik nasıl sağlanıyor?
Yurt ve meydan birlikte 28 farklı kamera açısı ile izlenmekte olup, güvenlik görevlileri ile de kontrol edilmektedir. Bunun dışında öğrencilerimizin turnike sistemi ile giriş-çıkışları sağlanmakta, bu da onların ne zaman içerde ve dışarıda olduğunu bize göstermektedir.Soru 4-Yurt içerisinde ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz yerler var mı?
Trio Meydan içerisinde bulunan hipermarket hafta içi 08:00-22:00 hafta saatleri arasında hizmet vermektedir.Soru 5-Odalarda oluşabilecek arıza durumlarında ne yapılması gerekiyor?
Odanızdaki teknik sorunu resepsiyonda bulunan teknik arıza formuna yazarak iletebilirsiniz. Teknik ekip, durumun aciliyeti ve iş planına göre arızayı giderecektir.Soru 6-Çamaşırhane sistemi nasıl işlemektedir?
Resepsiyondan alacağınız jeton ile çamaşırlarınızı çamaşır odanızda yıkayabilirken aynı yerde kurutma makinesinde de kurutabilirsiniz. Aynı yerde bulunan ütü masasında ise ütünüzü yapabilirsiniz.Soru 7-Özel eşyalarımızı kilitleyebileceğimiz bir yer var mı?
Odalarda kilitli komodinlerimiz bulunmaktadır.Soru 8-Ortak alanlar nerelerdir?
Trio Yaşam Merkezi bünyesindeki havuz, fitness center, tenis kortu, basketbol sahası, kütüphane, etüt ve dinlenme alanları öğrencilerimizin ortak alanlarındandır. Ayrıca Trio Meydan'da yer alan birçok kafe öğrencilerimizin keyifle zaman geçirebileceği yerlerdir.Soru 9-Ailemin yanına giderken yapmam gereken bir şey var mı?
Yönetime bildirilip izin kağıdı imzalamanız gerekiyor. Aksi taktirde yurtta bulunmadığınızdan aranacaksınızdır. Cevap alınmaması durumunda aileniz bilgilendirilecektir.Soru 10-Geç kalma durumumuzda ne yapmamız gerekmektedir?
Geç kalma durumunuzda 0224 483 52 00 nolu hattı arayarak resepsiyonu bilgilendirmeniz gerekmektedir.Soru 11-Odama taşınırken getirmem gereken şeyler nelerdir?
Özel eşyalarınız ve mutfak eşyalarınız dışında getirmeniz gereken bir şey yoktur.Soru 12-Yurt içinde revir var mı?
Yaralanmalar vb. durumlar için bir revirimiz bulunmaktadır. Ancak öğrencilere ilaç verilmesi, iğne vurulması vb. gibi durumlarda acil olmadıktan sonra ve bir hekim dışında müdahale edilmemektedir.Soru 13-Servis saatleri nasıl? İkinci öğretimler için servis var mıdır?
Üniversiteye Trio Meydan’dan hareket eden servisimiz ders başlangıç ve bitiş saatlerine uygun olacak şekilde günde 10 tur ring yapmaktadır.0224 483 52 00