KURUMSAL

me
shape
shape
shape

Konfor ve rahatlık arayan öğrenciler, üniversite de yaşayacağı en güzel yılları Bursa’da 11.000 m² alan üzerine kurulu açık hava avm tesisinde kurulu yurdumuzda sürdürürken, tesis içinde yer alan havuz, fitness salonu, basketbol hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabileceklerdir.

Görükle’nin merkezinde konumlandırılmış erkek öğrenci yurdumuzda tam 132 yatak kapasitemiz mevcuttur. Odalarda; banyo-tuvalet, mini buzdolabı, özel çalışma masası, koltuk, LCD TV, uydu yayını bulunmaktadır. Ayrıca yemekhanemizde öğrencilerimizin kendi yemeklerini yapabilecekleri alanlar tahsis edilmiştir.

Aileler ve öğrenciler için konaklamanın en önemli unsurlarından olan güvenlik, Trio Erkek Yurdunun birincil önceliğidir. 7 gün 24 saat boyunca güvenlik görevlileri ve kapalı devre kamera sistemi ile güvenliğiniz emin ellerde!

Odalarımızda teknolojik alt yapısı ile yüksek hızlı internet bağlantısı mevcuttur. Kişiye özel giriş kartları sayesinde, katlara ve odalara sadece yurtta konaklayan öğrenciler girebilmektedir.

Düzenli olarak çarşaf değişimini içeren oda temizliği hizmeti verilen yurdumuzda öğrencilerin keyifli zaman geçirebilecekleri lounge alanları, etüt salonları, balkonlar bulunmaktadır. Ayrıca Uludağ Üniversitesi kampüsüne en yakın yurt olan Trio Erkek Yurdunun servisi ile ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

Trio’da bizimle konaklamaktan çok memnun kalacağınızı ümit ediyor ve çok başarılı bir akademik yıl diliyoruz.

Sevgilerimizle,

0224 483 52 00