Hayat Burada!

11.000 m2 bir alanda kurulan Trio Yaşam Merkezi. spordan eğlenceye, yemekten alışverişe ve konaklamaya kadar bir çok ihtiyacı karşılamak üzere tasarlandı.

2013 yılında Bursa’nın Nilüfer ilçesinin en dinamik bölgesi Görükle’de faaliyetine başlayan Trio Yaşam Merkezi, açık ve kapalı alanlarıyla, geniş marka çeşitliliğiyle her yaş grubuna ve farklı zevklere hitap eden, yeni nesil yaşam anlayışını yansıtarak modern ve yenilikçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

slide-sq-2
slide-h-3
slide-h-2
slide-v-1
slide-sq-6
slide-h-1
slide-v-3
slide-v-2
slide-sq-1
slide-v-4
slide-h-4
slide-h-5
Trio Yaşam Merkezi

TRIO'da Neler Yapılır?

Yeme – İçme, Eğlence

Trio Yaşam Merkezi, zengin yeme-içme seçenekleriyle ziyaretçilerine keyifli bir deneyim sunuyor. Eğlence açısından da zengin bir atmosfere sahip olan Trio Yaşam Merkezi, oyun alanları ve etkinlik alanlarında düzenlenen performanslara ev sahipliği yapıyor.

Spor & Fitness

Trio Yaşam Merkezi, bünyesindeki Trio Athletic Club, şehrin en sosyal spor kompleksleri arasında yer alıyor. 2000 metre kare alana kurulu Trio Athletic Club tesisinde, tek pota basketbol sahası, açık yüzme havuzu, fitness alanı, grup dersleri stüdyosu bulunuyor.

Konaklama Hizmetleri

Trio Yaşam Merkezi konaklama hizmetleriyle öne çıkıyor. Konfor ve işlevselliğin kusursuz birleşimi Four Points Express by Sheraton Oteli misafirlerine zengin bir deneyim sunuyor. Öğrencilerimizin motive ve verimli çalışabilmeleri için tasarlanan yüksek standartdaki Trio Apart okul dönemi boyunca gençlerimizi ağırlıyor.

Alışveriş – Hizmet

Trio Yaşam Merkezi bünyesindeki zincir marketler ve servisler sayesinde konaklayan misafirlerimiz ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.